تلاش مذبوحانه دشمن علیه انقلاب اسلامی نتیجه ای نداشت

به گزارش الف به نقل از سپاه نیوز; سردار سرتیپ پاسدار رمضان شریف سخنگوی سپاه و مسئول روابط عمومی در مراسم گرامیداشت هفته بسیج در آبیک استان قزوین با بیان اینکه بسیج به ابتکار امام خمینی (ره) برای ایجاد آرامش، امنیت، پیشرفت و سازندگی شکل گرفته است، گفت: بسیج سازندگی و بسیج را به دنبال دارد. سال انقلاب ما نشان می دهد که وقتی بسیج وارد میدان می شود، موازنه قوا به نفع ملت ایران تغییر می کند.

وی حضور بسیج در دوران دفاع مقدس را تبلور عملی آرمان بسیج عنوان کرد و گفت: در شرایطی که دشمنان ما از جمله آمریکا و صهیونیست ها فکر می کردند با شروع جنگ می توانند نهال های جوان انقلاب را از ریشه در بیاورند. بسیج مردمی را تأسیس کرد و همه محاسبات دشمن را به هم ریخت.

سردار شریف افزود: وجود اندیشه بسیج در بین مردم، دشمنان ما را از منظر کشور ناامید کرده است و بدین ترتیب حضور بسیج به مهمترین مولفه در ایجاد امنیت پایدار در جمهوری اسلامی ایران تبدیل شده است.

سخنگوی سپاه در بخشی دیگر از سخنان خود نقش، جایگاه و اهمیت بسیج و بسیج را برای ملت ایران ثابت کرد. گفت: ما نظام و وطن داشتیم، چشممان به خودمان است. فداکاری بسیجیان

سردار شریف با اشاره به ضرورت تبیین وقایع 4 دهه گذشته ملت ایران افزود: نسل امروز به ویژه جوانان باید از روزهای سخت ملت ما آگاه باشند و بدانند که این انقلاب به برکت خون سردارانی چون شهید حاج قاسم سلیمانی «استوار ماند.

وی ادامه داد: علیرغم اینکه در 43 سال گذشته دشمن از هیچ تلاشی برای نابودی ملت ما فروگذار نکرده است، اما به برکت حضور ائمه انقلاب و مقاومت بی‌نظیر ملت ما، هیچ یک از دشمنان نتوانسته‌اند. موفق بوده است.”

سردار شریف یادآور شد: حضور مقتدرانه فرزندان رشید ملت ایران در عرصه‌های مختلف باعث شده است که انقلاب اسلامی ما در همه عرصه‌ها بر دشمنان استکبار پیروز شود و تنها نتیجه‌ای که دشمنان از رویارویی با ملت ما به دست آورده‌اند، ناامیدی، یأس و ناامیدی است. .

دیدگاهتان را بنویسید