ترکیب رنگ هایی که شما را لوکس می کند!

ترکیب رنگ لباس
انجمن 24- برخی از ما همیشه سیاه یا سفید را از ترس ترکیب رنگ های مناسب انتخاب می کنیم، اما رنگ های زیبای بی شماری وجود دارد که باید امتحان کنیم. در این مقاله از مجله دلتا شما را با ترکیبی از رنگ های مکمل و شیک آشنا می کنیم.

ترکیب رنگ های مکمل و شیک;

سبز و زرد
این یک ترکیب گرم و پرانرژی است که می توانید آن را با هم ست کنید و اگر نیاز به اضافه کردن رنگ سوم به ترکیب خود دارید، رنگ سفید را انتخاب کنید. استفاده از جواهرات طلا گزینه بهتری نسبت به نقره است.

ترکیب رنگ های اضافی

آبی روشن و صورتی
این یک ترکیب ملایم زنانه است که می تواند خنکی را به خصوص برای بهار و تابستان بیافزاید. در این ترکیب رنگ ما رنگ نقره ای را برای جواهرات پیشنهاد می کنیم. اگر به این مقاله علاقه مند هستید، مقاله زنان چاق که چنین لباس هایی می پوشند را مطالعه کنید.

آبی کربنی و فیروزه ای

ترکیب آبی کربنی و فیروزه ای قدرتمند، روشن، ظریف و باوقار است. اصلا نیازی به اضافه کردن رنگ سوم خنثی ندارید. زیورآلات طلا و نقره با این ترکیب رنگ می توانند شیک باشند.

ترکیبی از رنگ های مکمل آبی و نارنجی

نارنجی و آبی مدل رنگی مناسبی برای استفاده در تکنیک های مسدود کردن رنگ هستند. یک شلوار آبی با تاپ نارنجی یا لباسی که ترکیبی از این دو باشد. برای انتخاب رنگ کفش می توانید از رنگ خنثی استفاده کنید.


بیشتر بخوانید: نکاتی در مورد جواهرات که نمی دانید؛ جواهرات مناسب برای هر موقعیت خاص

  بی آر تی تهران جیبی موبایل زنان را دزدید

ارس و بژ
رنگ های خنثی بژ و روشن را می توان به تنهایی در استایل جامد استفاده کرد و نیاز به رنگی قوی در کنار آن دارد که می تواند رنگ ارسی باشد. این ترکیب رنگ تقریباً برای طیف های مختلف رنگ پوست مناسب است.

نارنجی و مشکی
نارنجی و سیاه ترکیب رنگی جسورانه ای هستند زیرا مانند شعله ای درخشان است. برای جواهرات، طلا بر نقره ارجحیت دارد. انتخاب کفش مشکی گزینه بهتری است.

ترکیبی از رنگ های مکمل سفید و بنفش
رنگ سفید به خوبی با تمام رنگ های دیگر ترکیب می شود، اما هیچ ترکیبی مانند سفید و بنفش فوق العاده نیست. این ترکیب حس زنانگی و غرور را به ارمغان می آورد و می توانید آن را در تمام فصول با زیورآلات طلا و نقره بپوشید.

دیدگاهتان را بنویسید