ترامپ به نامزدی خود برای انتخابات ریاست جمهوری 2024 اشاره کرد

به نقل از نیویورک پست، دونالد ترامپ، رئیس جمهور پیشین آمریکا گفت: زمان بسیار جالبی در کشور ما است، اما نگران نباشید. ما دوباره بزرگ خواهیم شد و همه با هم این کار را انجام خواهیم داد.

ترامپ افزود: “آمریکا دیگر هرگز شکست نخواهد خورد و هرگز به خود اجازه نخواهد داد در مسیر اشتباه برود. بسیاری از نسل های بزرگ به ما تکیه می کنند. شکرگزاری تا زمانی که بدانید آینده شگفت انگیزی در پیش دارید.” لذت ببرید.

ترامپ 10 ماه پیش ریاست جمهوری آمریکا را ترک کرد و تاکنون علناً موضوع انتخاب مجدد خود را با جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری مطرح کرده است. اگرچه در انتخابات قبلی بایدن با هفت میلیون رای بیشتر از ترامپ در آمریکا پیش بود، اما اگر ترامپ در سه ایالت رقیب تنها 43 هزار رای کسب کند، نتیجه کالج انتخاباتی بین او و بایدن برابر می شود.

ترامپ در یک ایمیل جداگانه به مناسبت شکرگزاری از سازمانی به نام کمیته نجات آمریکا گفت: ما چیزهای زیادی داریم که باید بابت آنها سپاسگزار باشیم، اما متاسفانه رکورد غلبه بر تورم یکی از آنهاست. آنها نیستند. «بایدن اقتصاد زیبا و قدرتمندی را که من ساخته بودم به دست گرفت و آن را به آتش کشید. قیمت وعده غذایی شما برای روز شکرگزاری 14 درصد افزایش یافته است. حال به هم زنه. “

دیدگاهتان را بنویسید