تجهیزات پمپ بنزین هر چند سال یکبار به روز می شود

کشور ما در خط مقدم توزیع سوخت در دنیا قرار دارد و مسئولان باید تصمیم جدی برای نوسازی و بازسازی جایگاه‌های سوخت بگیرند تا شاهد کیفیت روزافزون جایگاه‌های عرضه سوخت برای مردم باشیم، اما اکنون سیستم‌ها و تجهیزات مرتبط یک بار در سال به روز و تمدید می شود.

اسداله گلی زاده در گفت وگو با ایسنا، با بیان اینکه زیان انباشته و کاهش توان مالی جایگاه داران مانع ارتقای کیفیت خدمات توزیع سوخت می شود، اظهار کرد: هر ساله سوالات زیادی در مورد کیفیت خدمات جایگاه ها مطرح می شود؛ بنابراین هرساله سوالات زیادی در مورد کیفیت خدمات جایگاه ها مطرح می شود. اگرچه این سوالات بارها پاسخ داده شده است، اما پمپ بنزین مانند هر کسب و کاری در صورت مواجه شدن با کاهش درآمد، نمی تواند کیفیت را بهبود بخشد یا حتی حفظ کند.

وی خاطرنشان کرد: مشخص است که ایستگاه ها به دلیل فعالیت های روزمره هزینه های زیادی را متحمل می شوند و استهلاک تجهیزات این مکان ها رو به افزایش است. بنابراین نیاز به نوسازی وجود دارد، اما اکنون ذینفعان نگران پوشش هزینه های جاری هستند و فشار مالی به آنها اجازه نمی دهد کار دیگری انجام دهند.

به گفته مدیر جایگاه، طی سالیان گذشته علیرغم فشارهای اقتصادی مختلف، تمامی جایگاه‌ها تلاش کرده‌اند تا کیفیت خدمات توزیع سوخت را ارتقا دهند، اما متاسفانه سیاست‌گذاری‌ها به‌ویژه در سال‌های اخیر به نفع جایگاه‌ها نبوده و محدودیت‌های مختلفی اعمال شده است. تحمیل شده بر این گروه محروم هستند.

دیدگاهتان را بنویسید