تاکید رئیس جمهور بر تبیین فعالیت های دولت برای ایجاد امید و نشاط در جامعه

به گزارش فارس، سید ابراهیم رئیسی امروز در جلسه هیئت دولت با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر اهمیت پرداختن به «جهاد تبیین» گفت: دشمنان و دشمنان ملت ایران تلاش زیادی می کنند تا اقدامات مثبت و مثبتی انجام دهند. در اذهان عمومی منفی به نظر برسد که مسئولان و مدیران باید در مواجهه با این گونه فعالیت‌های مخرب، اقداماتی را انجام دهند که امید و امید را در جامعه تقویت کرده و آن را عمومی کند.

وی با تاکید بر اینکه تشریح فعالیت های دولت در حوزه های مختلف اقدامی ارزشمند و موجب امیدواری و نشاط در جامعه است، خاطرنشان کرد:

رئیس جمهور افزود: تمامی وزارتخانه ها و دستگاه های اجرایی موظفند در حوزه فعالیت خود آنچه را که در خور افکار عمومی انجام داده اند اعلام کنند.

وی با تاکید بر اینکه دولت از نقد سازنده استقبال می کند و آن را برای اصلاح پرونده ها مناسب و مفید می داند، گفت: معتقدیم نقد می تواند دولت را از آسیب حفظ کند.

رئیس جمهور در ادامه بر مدیریت پسماند تاکید کرد و گفت: امروزه بسیاری از شهرها با معضل پسماند دست و پنجه نرم می کنند و لازم است برای رفع این معضل برنامه ریزی دقیق و ملموس صورت گیرد.

آیت الله رئیسی گفت: دولت وظیفه دارد حقوق مصرف کننده و تولیدکننده را حفظ کند و در این زمینه موظف است از افزایش قیمت و فشار مردم به مردم جلوگیری کند، بنابراین یک ساعت کوتاه هم در این زمینه جایز نیست. “

  آیا کشف جسد پدر و پسر در خانه / پای جنایت هولناک دخیل است؟ - خبر زنده

دیدگاهتان را بنویسید