در این پست از سایت خبر زنده قصد داریم به معرفی بیوگرافی خواننده محبوب کشورمان یعنی مهدی جهانی بپردازیم.

مهدی جهانی خواننده، ترانه سرا و آهنگساز خوش ذوق کشورمان است. وی کار موسیقی و خوانندگی را به صورت آکادمیک دنبال کرده و یکی از خواننده‌های پرطرفدار در میان جوانان است. برای مطالعه بیوگرافی مهدی جهانی با دلگرم همراه باشید.

مهدی جهانی متولد 19 فروردین 1369 در تهران ، خواننده و آهنگساز است ، فارغ التحصیل فوق لیسانس رشته برنامه ریزی فرهنگی می باشد که ترانه سرایی نیز می کند و تجربه یک ممنوع الکاری کوتاه 6 ماهه نیر در کارنامه خود دارد.

شما همواره می توانید برای دانلود آهنگ جدید و آهنگ های این هنرمند محبوب به رسانه بزرگ موزیک دی ال سر بزنید.

پدر مهدی جهانی اهل شیراز و گزارشگر قدیمی فوتبال بوده و مادرش اهل گیلان است. پدر او و برادر مهدی جهانی هم در رادیو مشغول بکار است و اکنون از برنامه سازان رادیویی می باشد. محمد جهانی رادیو ورزش را تأسیس کرد و مدیر آن نیز می باشد.

مهدی همراه با پدرش به رادیو می رفت و از همان زمان علاقه او به آهنگسازی باعث شد که به کلاس های نواختن گیتار برود. او 11 سال پیش توانست با راهنمایی یکی از دوستانش برنامه های آهنگسازی را یاد بگیرد.

مهدی جهانی در دوران دانشجویی هم به کار موسیقی می پرداخت و در سال 88 البومی به نام دنیای خواب را منتشر کرد که سه سال بعد توانست مجوز بگیرد. البته اولین آلبوم او کتاب سرنوشت داشت که به دلیل بی برنامه بودن شرکت پخش کننده، بدرستی منتشر نشد و نتوانست مخاطب جذب کند.

  واکنش نوید محمدزاده به حذف 3 فیلمش در جشنواره فجر! عکس

مهدی جهانی از طرفداران دو آتیشه تیم پرسپولیس بود و سال 1397 تجربه خوانندگی در استادیوم آزادی با حضور 50 هزار نفر را هم دارد.

در انتهای امیدوارم از “بیوگرافی مهدی جهانی” لذت برده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید