بیت در عروسی، قتل در خیابان! – خبر زنده

به گزارش فارس، سردار گلمرضا جعفری فرمانده انتظامی هرمزگان امشب در گفت و گو با اصحاب رسانه اظهار داشت: در پی نزاع منجر به قتل در یکی از روستاهای حاشیه شهر بندرعباس، تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی به این اداره کل اعزام شدند. محل اعزام و تحقیقات میدانی در این زمینه آغاز شد.

وی افزود: پس از حضور ماموران در محل و بازرسی های میدانی مشخص شد که در پی درگیری لفظی بین دو نفر از اهالی در مراسم عروسی و عدم حضور بزرگان و صاحبان مراسم صلح و سازش، مقتول به قتل رسیده است. همراه با چند نفر دیگر.» دوستانش برای انتقام از مرد کشته شده با ضربات چاقو دوباره در جنگ و فرار از صحنه، به جلوی درب قاتل رفتند.

فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: کارآگاهان پلیس آگاهی مخفیگاه متهم فراری را شناسایی و در یک حمله غافلگیرانه متهم را دستگیر کردند. وی به مراجع قضائی معرفی و پنج متهم دیگر درگیری روز حادثه در عملیاتی دیگر دستگیر شدند.

جعفری از عموم مردم و مردم بویژه معتمدین و بزرگان طوایف که در منطقه نفوذ دارند خواست تا حد امکان از وقوع چنین حوادثی جلوگیری کرده و در صورت مشاهده چنین مواردی سریعا وارد موضوع شده و میانجیگری کرده و از موارد دیگر استفاده کنند. افراد با نفوذ.شخصیت نقش خوبی در پیشگیری از چنین حوادث تلخی داشته باشید.

  مرگ سه کارگر و مسمومیت چهار نفر با نیتروژن

دیدگاهتان را بنویسید