بیانیه هیئت امنا به مناسبت سالروز بسیج مستضعفین

به گزارش الف به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای نگهبان، شورای نگهبان به مناسبت پنجمین خطر سالروز صدور فرمان تاریخی تشکیل بسیج مستضعفین بیانیه ای صادر کرد. متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

به نام خدا

تشكيل بسيج در نظام جمهوري اسلامي ايران مسلماً از بركات و عنايات خداوند متعال بود كه نصيب ملت عزيز و انقلاب اسلامي ايران شد (صحيفه امام، جلد 21، صفحه 194)

بسیج نهادی انقلابی برخاسته از بستر مردمی است و مشکلات کشور را در عرصه های مختلف می گشاید. این نهاد مقدس یکی از مهمترین مولفه های قدرت راهبردی نظام بازدارندگی و دفاعی جمهوری اسلامی است.

بسیج دیواری استوار در برابر نفوذ دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی ایران است و در این نبرد خطیر، بسیج و بسیجی همواره خوش درخشیده اند.

امروزه با توجه به نقش اخلاص و بصیرت بسیجیان در عرصه هایی چون علم و فناوری، فرهنگ و سازندگی به ویژه در محرومیت زدایی و مردمی سازی و مشارکت در پروژه های بزرگ ملی، بر همگان روشن شده است که بسیجیان نهادی مسئول و راهگشا هستند. عبور از گردنه‌های سخت، جنگ نرم به‌ویژه تهاجم تمام عیار دشمنان نظام است.

شورای نگهبان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای این شجره طیبه و امام راحل، پنجمین روز خطر، سالروز تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی را به تمامی بسیجیان تبریک و تهنیت عرض می نماید. .

دیدگاهتان را بنویسید