به حسن یزدانی یک هکتار زمین دادند و من یک غرفه 6 متری! – خبر زنده

سعید عبدلی در گفت وگو با ایسنا، با انتقاد از وضعیت کشتی در خوزستان، اظهار کرد: متأسفانه در زمان خدمه خوزستانی قبلی، کشتی خوزستان منهدم شد و اعتبار خود را از دست داد. اعضای تیم کشتی در نهایت مسابقات رده سنی نونهالان و نوجوانان را برگزار کردند و هیچ برنامه ریزی و توانایی نداشتند که از سنین پایین قهرمان کنند و با حمایت خوب قهرمان شوند. حتی نمی توانستیم روی اتوبوس یا وانت سوار شدن آنها حساب کنیم، اما با آمدن رئیس جدید دولت، وضعیت کشتی استان بهتر شد و حتی رئیس ستاد از جیب خودش هزینه کشتی را پرداخت که قابل تحسین است. . حضور بنی تمیم به عنوان مدیر کل و ورزشکار دلسوز نیز نویدبخش روزهای خوبی برای ورزش این استان است و شاهد اقدامات خوبی در ورزش استان هستیم.

این چهره جهانی کشتی اضافه کرد: من خودم 15 سال به اردوی تیم ملی رفتم اما یک بار هزینه سفر به من پرداخت نشد و همیشه از جیب خودم پول می دادم. من در حال حاضر در کشتی نیستم و چیز زیادی نمی دانم، اما کشتی کشور با سال های طلایی خود فاصله دارد. ما امیدواریم که رئیس هیئت جدید مبارزه را در روستا رشد دهد و قهرمانان جدیدی را معرفی کند. اندیمشک مهد کشتی ایران بود و قهرمانان زیادی در باشگاه ها کار می کردند اما الان که برای تمرین به باشگاه می روم حتی حریف تمرینی هم ندارم.

وی در خصوص راهکارهای خود برای بهبود وضعیت جنگ در استان قهرمان خوزستان گفت: هیچکس از من نمی‌پرسد که می‌خواهم پیشنهادی بدهم یا به آنها کمک کنم، البته نمی‌خواهم این کار را بکنم زیرا این کار بسیار ترسو و باندی است. من بازی می کنم، چند کشتی گیر از تیم ملی را دیدم که قبلاً با آنها مبارزه کرده ام، متأسفانه باید بگویم که به نظر من مبارزه دیگر میدان قهرمانی و مردانگی نیست، در حالی که مردم مهربان و پرحرفی هستند. کشتی هم مثل من که همیشه صریح صحبت کرده ام و در مقابل کسی نمی ایستم و به قولم پایبند نیستم، نه در تیم کشتی، نه در فدراسیون و نه در تیم ملی کشتی جایی نداریم.

  انتخاب مدیران جدید مدارس بر اساس ضوابط انتصاب مدیران / شرایط تصدی پست مدیریتی در یک مدرسه

عبداللهی در پاسخ به این سوال که آیا شما به عنوان یک جانباز علاقه ای به کمک به این رزمنده دارید، گفت: چرا جانباز؟ با اینکه در خانه بودم و زیاد تمرین نکردم اما با کمی تمرین می توانم به خوبی با کشتی گیران تیم ملی مبارزه کنم. وقتی مدال گرفتیم و در اوج بودیم هیچکس با ما کاری نداشت حالا که جانباز شدی انتظار داری کمک بخواهم؟

دارنده یک مدال طلا، 2 مدال برنز جهان و یک مدال برنز المپیک افزود: در اندیمسک میوه فروشی 6 متری به من دادند. آنها دقیقه به دقیقه راه می روند و برای جمع آوری این غرفه امضا جمع می کنند.» شهرداری مدام به من می گوید که چون شما هستید ما جایگاه را جمع نمی کنیم وگرنه در طرح است و باید مونتاژ شود.

عبدلی افزود: هر مدال و افتخاری که کسب کردم به عشق مردم و کشورم بود اما رفتاری که در حد قهرمانی نیست و مدام تهدید می کنند که باید جایگاه شما را از بین ببریم. کاری برای من انجام می دهند که اینقدر روی من تاکید می کنند؟من با پول جایزه ام خانه ام را ساختم و این غرفه استاندارد شد.آیا جز تخریب عبدلی کاری انجام دادی؟به رزمنده ای مثل حسن سواران چند جریب زمین داده شد و خیر ساخت یک سالن بدنسازی و اکنون از آن استفاده می کند و البته به مبارزان شهرهای دیگر نیز پاداش داده شد، اما آنها کاری به کشتی ندارند و هر کاری که من انجام دادم برای مردم و کشورم بود.

این ملی پوش سابق در پاسخ به این سوال که آیا نمی خواهد مانند استایلر آلمانی با او خداحافظی کند و از زحمات او تقدیر شود، گفت: خداحافظ خارجی ها. دیدید که چه تعطیلاتی برای استابلر در آلمان داشتند، اما همه اینجا تلاش می کردند تا من را از کشتی پیاده کنند. هیچ توقعی از کسی ندارم.

  برگزاری نشست های هم اندیشی با فعالان اجتماعی برای ارائه الگوی استفاده از ظرفیت های مردمی در دولت سیزدهم - خبر زنده

عبدلی در پایان در پاسخ به این سوال که آیا قصد بازگشت به کشتی را دارد یا خیر، گفت: شاید من هم مثل محمد بنا که رفت و بی سر و صدا برگشت، به تیم ملی برگردم!

دیدگاهتان را بنویسید