دسته‌ها
بلاگ

بمب های خاموش در تهران/ پایتخت 33 هزار ساختمان خطرناک دارد – خبر زنده

بمب های خاموش در تهران/ پایتخت 33 هزار ساختمان خطرناک دارد

 – خبر زنده

انجمن 24 – بیش از پنج سال از فاجعه پلاسکو و ریزش کامل ساختمان، شهادت 16 آتش نشان و تعدادی از شهروندان تهرانی می گذرد. در روزهای اخیر با فروریختن ساختمانی جدید اما خطرناک در کلانشهر آبادان و جان باختن سرکوبگرانه بیش از 30 هموطن، موضوع ساختمان های خطرناک و پرخطر بار دیگر به اولین موضوع بحث رسانه های کشور تبدیل شده است. مقامات

هر کارمندی دستور می دهد و می خواهد بگوید که نگران امنیت شهروندان است، اما به نظر می رسد این موضوع به زودی فراموش می شود تا یک حادثه مرگبار دیگر و برخی از کارمندان با ساخت و ساز و فروش مافیا همکاری کنند و اجازه تولید مثل را بدهند. ساختمان های خطرناک رشد می کنند. نظارت درستی ندارند و با تخلفات برخورد می کنند.

با توجه به اینکه تهران مملو از ساختمان های خطرناک است، برای بررسی این موضوع با مهدی داوری، مدیرعامل سابق سازمان آتش نشانی تهران گفت وگو کرده ایم که در ادامه می خوانید.

داوری با بیان اینکه تهران ساختمان های خطرناکی مانند بمب ساعتی دارد، به جامعه 24 گفت: برخی از ساختمان های تهران به دلیل قدمت و عدم تعمیر، خطرناک و خطرناک شده اند. این ساختمان ها دارای نقص ایمنی هستند و باید هر چه سریعتر ایمن سازی شوند.


بیشتر بخوانید: واگذاری امنیت ساختمان های دفاتر الکترونیک شهر; شهرداری نباید با جان شهروندانش بازی کند


وی افزود: بسیاری از این ساختمان ها اماکن عمومی مانند معابر هستند که در صورت بروز حادثه با حادثه مواجه خواهیم شد.

بر اساس داوری پس از تصادف در پلاسکو، بررسی‌های آتش‌سوزی نشان می‌دهد که تهران دارای 33 هزار ساختمان خطرناک است که هر لحظه ممکن است حادثه در آنها رخ دهد.

رئیس سابق آتش نشانی با بیان اینکه ساختمان هایی مانند پلاسکو در تهران وجود دارد که هر لحظه ممکن است سقوط کند، خاطرنشان کرد: 123 ساختمان مانند پلاسکو در تهران شناسایی و اطلاعات آنها به مراجع مربوطه گزارش شد.

داوری با بیان اینکه برج های تهران بازرسی شده و موارد ایمنی به مدیران گزارش شده است، افزود: اگر در خصوص ایمنی ساختمان های پرخطر اقدامی نشود، همچنان باید منتظر وقوع حادثه ای وحشتناک باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خروج از نسخه موبایل