برف سنگین راه اسلام را می بندد

کلیمولا وسوگی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: به دلیل کولاک شدید و احتمال ریزش بهمن مسدود است و تا اصلاحیه دوم تردد در این مسیر در دو طرف گیلان و خلخال مسدود است. “

وی گفت: بارش برف که از اوایل صبح دیروز در استان اردبیل آغاز شده است، همچنان در نقاط مختلف خلخال ادامه دارد و ارتفاع برف در برخی از جاده های کوهستانی این منطقه به بیش از 50 سانتی متر رسیده است.

وثوقی گفت: شدت کولاک و بارش برف بازگشایی و پاکسازی راه های مسدود شده از برف روستایی این شهرستان را با مشکل مواجه کرده و تا آرام شدن زمان امکان بازگشایی راه های برخی روستاهای واقع در ارتفاعات وجود نخواهد داشت.

وی با اشاره به تداوم بارش برف و تشدید کولاک در مناطق مختلف استان از مردم خواست ضمن توجه به هشدارهای هواشناسی مبنی بر تداوم بارش برف تا نیمه های شب، هنگام رانندگی از وسایل زمستانی استفاده و از سفرهای غیرضروری خودداری کنند. زمان هفته

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل از مردم خواست قبل از سفر با سامانه 141 تماس گرفته و یا با مرکز مدیریت راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل تماس گرفته و از آخرین وضعیت تردد مطلع شوند. .

خلخال در بخش جنوبی اردبیل و در بخش استان گیلان واقع شده است.

دیدگاهتان را بنویسید