برای دریافت کوپن اعتباری برای خرید کتاب شروع به ثبت نام کنید – خبر زنده

به گزارش ایرنا، ستاد برگزاری این نمایشگاه به نمایندگی از معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با توجه به سیاست های ترویج کتاب و کتابخوانی و حمایت از انتشارات کشور برای توزیع کوپن اعتبار بخش کتاب مجازی در سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران برای اعضا معلمان، دانش آموزان و دانشجویان از سراسر کشور.

لذا معلمان، دانش پژوهان و دانش آموزان از سراسر کشور می توانند از روز پنجشنبه (18 اردیبهشت 1401) با مراجعه به سایت ketab.ir و ثبت نام نسبت به دریافت کوپن وام خرید کتاب ویژه بخش مجازی نمایشگاه اقدام کنند.

بر اساس این گزارش، سقف یارانه وام خرید کتاب برای دانشجویان 350 هزار تومان است که 57 درصد آن معادل 200 هزار تومان سهم دانشجویان و 43 درصد معادل 150 هزار تومان سهم معاون وزیر است. فرهنگ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با مشارکت بانک صادرات ایران.

همچنین سقف یارانه اعتباری خرید کتاب معلمان 600 هزار جلد است که 50 درصد معادل 300 هزار جلد آن سهم معلمان و 50 درصد معادل 300 هزار جلد بر عهده معاونت است. وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خواهد بود.

وام Bon Book تنها در بخش مجازی سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران قابل استفاده است.

کمک هزینه خرید کتاب (کوپن کتاب) در قالب «اعتبار خرید» به کد ملی متقاضیان تعلق می گیرد. بنابراین نیازی به سپرده ثبت نامی نیست و سهم خریدار از یارانه وام خرید کتاب محاسبه و در هنگام خرید کتاب کسر می شود.

با توجه به بودجه تخصیصی و سقف اعتبار تعیین شده برای هر استان اولویت با ثبت نام متقاضیانی است که زودتر ثبت نام کرده اند. بدیهی است پس از تکمیل ظرفیت و اعتبار استان امکان ثبت نام داوطلبان جدید وجود نخواهد داشت.

  همسر زهره فکور صبور پس از خودکشی معرفی شد! تصاویر - خبر زنده

مراحل ثبت نام باید تا دریافت پیامک “کمک هزینه خرید کتاب به کد ملی شما واریز شد” ادامه یابد تا عملیات ثبت نام و خرید نهایی و ثبت شود.

هر کد ملی فقط یک بار می تواند برای خرید کتاب (کوپن کتاب) یارانه اعتباری دریافت کند. هنگام ثبت نام، شماره همراه باید فعال، در دسترس و در دسترس ثبت نام کننده (کد ملی خریدار) باشد.

انبار گمرک واقع در نمایشگاه آماده پذیرش کتاب از ناشران خارجی می باشد

بر اساس اعلام سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، نشست کمیته ناشران خارجی در سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با حضور اسماعیل جانعلی پور (مدیر کمیته ناشران خارجی)، محمد خلج (مدیر اداری) برگزار شد. و امور مالی).کمیته)، آزاده نظربلند (مدیر کمیته گزارش و راهنمایی) و مهدی حافظ (مدیر مالی معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی).

اسماعیل جانعلی پور به تشریح جزئیات این نشست پرداخت و گفت: با توجه به اینکه حدود سه سال از نمایشگاه بین المللی کتاب تهران می گذرد، به صورت شخصی و فیزیکی به دنبال حضور حداکثری ناشران بر سر کار هستیم. از این رو سعی کردیم جلسات متعددی را با ناشران خارجی برگزار کنیم و تمامی نکات مربوط به شرایط آیین نامه نمایشگاه را برای ناشران تشریح کنیم و به ابهامات و سوالات آنها پاسخ دهیم.

مدیر کمیته ناشران خارجی با تاکید بر اینکه کتاب ها و محصولات موجود در کشور را برای استقرار در انبار گمرک واقع در مصلای امام خمینی (ره) می پذیریم، گفت: انبار گمرک مستقر در نمایشگاه آماده پذیرش کتاب های مرتبط است. به ناشران خارجی برای کار فوری. بررسی کتاب ها را شروع کنید و به موقع به نمایشگاه ببرید.

  شلاق برای آزار و اذیت دختر 19 ساله در ویلا

ایان علیپور به دیگر موارد مطرح شده در این نشست اشاره کرد و گفت: برای تسهیل در امور گمرکی و روان سازی روند ترخیص کالا از گمرکات، برخی از تسهیلات در گمرک را به ناشران خارجی ابلاغ کرده ایم تا به محض جابجایی کالا از مبدا، آنها را تهیه کنند. مدارک لازم برای ما ارسال کنید. در این صورت ما با همکاری گمرک از قبل اعلام می کنیم تا کتاب ها سریعتر منتشر شود و به نمایشگاه برسد.

وی افزود: سقف تخفیف قسمت فروش فیزیکی ناشران خارجی در این دوره از نمایشگاه به منظور جبران بخشی از قیمت غرفه و … از 30 درصد به 15 درصد کاهش یافته است. همچنین در بخش فروش مجازی نمایشگاه 30 درصد تخفیف و 20 درصد یارانه در نظر گرفته شده است.

اسماعیل جانعلی پور در پایان گفت: با این رویداد و با کمک و فرصتی که برای ویرایش اطلاعات در سامانه ثبت و ثبت اطلاعات ناشران خارجی به وجود آمده، شاهد افزایش حدود 20 درصدی تعداد کتاب ها بودیم. بارگذاری شده در نمایشگاه بین المللی. کتاب در تهران.” همچنین مساحت کابین ها نیز حدود 25 درصد افزایش یافته است.

سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از 21 تا 30 فروردین 1401 در دو بخش حضوری در مصلای امام خمینی (ره) و به صورت مجازی در سامانه ketab.ir برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید