با این روش ها ماندگاری آرایش را افزایش دهید – خبر زنده

با این روش ها ماندگاری آرایش را افزایش دهید

 – خبر زنده

انجمن 24- فردی که آرایش می کند می خواهد تا زمانی که به خانه برود همان کیفیت را روی صورت خود حفظ کند، اما آیا این امکان وجود ندارد؟ برای لحظه ای تصور کنید که به دنیای کارمایی ارل منتقل شده اید. آیا آرایش صبحگاهی شما تا زمانی که به رستوران بروید ادامه دارد؟

مردم دائماً نگران آرایش خود هستند و نمی خواهند دائماً خود و صورت خود را در آینه بررسی کنند تا از کیفیت آرایش خود مطمئن شوند. در عین حال همه ما می دانیم که گرما و رطوبت در تابستان آرایش را از بین می برد. با این حال، برخی از تکنیک های آرایش طولانی مدت وجود دارد که با هم بررسی خواهیم کرد.

دلایل پاکسازی زودرس آرایش

ابتدا باید بفهمیم که چرا آرایش سریع پاک می شود. در واقع باید بدانیم چه چیزی آرایش را بدتر می کند.

همه ما می دانیم که آرایش در تابستان خیلی زود خراب می شود، زیرا صورت عرق می کند، گویی در حال شستشو و پاک کردن آرایش هستید یا روی صورت آرایش می کنید که بسیار زشت و نامتناسب می شود. در واقع حفظ آرایش در تابستان به خصوص در هوای گرم بسیار سخت است.

یکی دیگر از عواملی که می تواند باعث از بین رفتن آرایش شود، پوست چرب است. پوست چرب به سرعت پوست را روشن می کند و آن را با آرایش ترکیب می کند و آن را از بین می برد.

مشکل دیگر استفاده از لوازم آرایشی است که مناسب پوست شما نیست، از طرفی لوازم آرایشی بی کیفیت، ارزان یا تقلبی معمولا ماندگاری زیادی ندارند، پس در انتخاب و خرید لوازم آرایش دقت کنید.

  لامبدا چقدر خطرناک است؟ | انجمن 24

با این روش ها ماندگاری آرایش را افزایش دهید

یکی دیگر از دلایل بدتر شدن آرایش، لمس مداوم صورت است. هنگام آرایش نباید صورت خود را لمس کنید، زیرا باعث از بین رفتن آرایش شما می شود.

مهمترین نکات برای ماندگاری آرایش

اما برای جلوگیری از خراب شدن و پاکسازی زودهنگام آرایش چه کنیم؟

قبل از آرایش پوست را آماده کنید

اولین کاری که باید انجام دهید این است که قبل از آرایش صورت خود را با آب سرد بشویید، آب سرد پوست شما را شاداب نگه می دارد و از افتادگی و چین و چروک محافظت می کند. به یاد داشته باشید که این مرحله ممکن است آسان به نظر برسد، اما اگر پوست خود را قبل از یک آرایش خوب آماده نکنید، استفاده از بهترین لوازم آرایشی دنیا مفید نخواهد بود و نتیجه آن چیزی که به دنبال آن هستید نخواهد شد. پیشنهاد می کنیم هفته ای دو بار به آرامی صورت خود را لایه برداری کنید. هر روز از مرطوب کننده مناسب پوست خود استفاده کنید و از کرم هایی استفاده کنید که فاقد چربی هستند و در طول روز رطوبت پوست شما را تامین می کنند.

از پرایمر آرایشی استفاده کنید

برای اولین قدم در آرایش باید از کرمی به نام پرایمر استفاده کنید و این کرم یک لایه محافظ روی پوست ایجاد می کند که ضمن مراقبت از پوست از پاک شدن زودرس آرایش جلوگیری می کند.

این کرم مانند هر کرم دیگری باید مناسب نوع پوست شما باشد. این کرم منافذ و چین و چروک را پر می کند و پوست را صاف می کند. پرایمر چربی زدایی شده و بر پایه آب است. کرم دور چشم همچنین به سایه های پشت چشم کمک می کند تا رنگ واقعی خود را نشان دهند و ماندگاری بیشتری داشته باشند. این کرم ها پوست را به صورت بوم، صاف و یکدست رنگ می کنند تا لوازم آرایشی مانند کرم پودر و پنکیک به راحتی و به خوبی روی پوست بخوابند.

  زلزله مازندران انجمن 24 - خبر زنده

از کرم پودر در آرایش استفاده کنید

همیشه به یاد داشته باشید که از محصولات مبتنی بر آب استفاده کنید. اگر پوست شما خشک است، قبل از آرایش از یک مرطوب کننده استفاده کنید و سپس از کرم پودر بدون چربی استفاده کنید.


بیشتر بخوانید: پیشنهاد آرایشگران برای عدم ریمل زیر چشم


روی خامه از پنکیک استفاده کنید

در دراز مدت، لوسیون ها و کرم ها زودتر از روی پوست پاک می شوند، پس بهتر است از پنکیکی استفاده کنید که با رنگ کرم و پوست روی آن ها همخوانی داشته باشد تا آرایش ماندگارتری داشته باشید. بهتر است پنکیک را روی پوست نمالید و پد آغشته به پودر پنکیک را روی پوست ثابت کنید.

با این روش ها ماندگاری آرایش را افزایش دهید

از خط چشم و ریمل ضد آب در آرایش استفاده کنید

برای داشتن آرایش چشمی که از صبح تا شب ثابت بماند باید از محصولات ضدآب استفاده کنید، زیرا معمولا مداد، خط چشم و ریمل به مرور زمان زیر چشم ها می افتند و صحنه های سیاه و خستگی و زشتی را به جا می گذارند، بنابراین باید از محصولات ضد آب استفاده کنید. . به یاد داشته باشید که تمیز کردن این محصولات کمی سخت تر از محصولات معمولی است، بنابراین هنگام تمیز کردن آرایش مراقب باشید تا به چشم ها و مژه های شما آسیب نرساند.

سبک آرایش

به یاد داشته باشید که هر چه آرایش کمتر و سبک تر باشد، احتمال ماندگاری آن بیشتر است. انواع کرم ها، پنکیک ها و مواد دیگر لایه هایی را روی پوست ایجاد می کنند که هر چه این لایه ها نازکتر باشند، مدت بیشتری روی پوست می مانند و در عین حال ظاهر بهتر و طبیعی تری به شما می دهند.

  سفر به عمان و قطر در راستای تقویت سیاست همسایگی دولت سیزدهم انجام شد

برای رفع آرایش از اسپری استفاده کنید

یکی از مهم ترین کارهایی که آرایشگران برای طولانی ماندن آرایش انجام می دهند استفاده از اسپری برای رفع آرایش است. این کار معمولا برای کسانی انجام می شود که قرار است یک مهمانی یا جشن طولانی داشته باشند. اسپری فیکس نه تنها آرایش را تازه تر نشان می دهد، بلکه باعث ماندگاری بیشتر آرایش در طول روز می شود.

دیدگاهتان را بنویسید