بازپرداخت تسهیلات بانکی فعالان گردشگری تا پایان سال جاری موکول می شود

مدیرکل هماهنگی سرمایه گذاری و اشتغال استانداری خراسان جنوبی گفت: پرداخت تسهیلات بانکی به فعالان گردشگری تا پایان امسال به تعویق می افتد و حدود 50 طرح در ابلاغیه استانداری وجود دارد.

علی اکبر اکبرآراد شامگاه پنج شنبه 23 دی ماه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بر اساس این اطلاعیه پرداخت کلیه تسهیلات بانکی دریافتی از سایت های گردشگری دارای مجوز و فعالان وزارت گردشگری تا پایان سال جاری به تعویق می افتد و تا پایان سال جاری موکول می شود. پایان دوره مشارکت.

به گزارش ایسنا، وی گفت: بررسی های انجام شده در استان و برای اطلاع افراد واجد شرایط، اقدامات و پیگیری های لازم را انجام داده است تا متقاضیان به بانک های موجود برای تاخیر در دریافت تسهیلات مراجعه کنند.

مدیرکل دفتر هماهنگی سرمایه گذاری و اشتغال استانداری خراسان جنوبی گفت: بانک های ملی، ملت، پست بانک، سینا، کشاورزی و صادرات پرداخت کننده این تسهیلات به متقاضیان هستند و آماده اجرای مصوبه تاخیر دولت سیزدهم در بازپرداخت هستند. تسهیلات بانکی فعالان گردشگری

وی افزود: تسهیلات تاییدیه از صندوق کارآفرینی امید نیز مشمول این مصوبه خواهد بود و این صندوق نیز آماده همکاری با متقاضیان اماکن گردشگری است.

اکبیرآراد گفت: مجموع اشتغالزایی گردشگری استان خراسان جنوبی موضوع این مصوبه 35 میلیارد تن است و این اقدام اخیر و ابلاغیه دولت برای حمایت از تسهیلات و فعالان گردشگری آسیب دیده در زمان شیوع کرونا است. ، اطلاع رسانی شده است.

وی گفت: متقاضیان و فعالان حوزه گردشگری باید به بانک های موجود مراجعه کرده و از این فرصت برای تاخیر در پرداخت فرصت های شغلی خود استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید