ایجاد تفرقه بین مردم ایران و افغانستان یک سناریوی جدید برای دشمن است – خبر زنده

حزب الله حمزه نماینده مردم اردل و فارسان در مجلس درباره حمله تروریستی به حرم رضوی به فارس گفت: استکبار جهانی از ابتدای پیروزی انقلاب علیه کشورمان توطئه می کند و اهداف وی از طریق ترور است. وی پس از شکست عملیات تروریستی در اوایل انقلاب، دست به تهاجم نظامی زد و از آن زمان شاهد مشکلات اقتصادی و سیاسی این کشورها بودیم.

این نماینده مجلس افزود: دشمنان در این مدت به دنبال تفرقه بوده اند زیرا استکبار جهانی می داند که اگر وحدت بین مسلمانان حاکم شود، نمی توانند ثروت مردم مسلمان را به یغما ببرند.

وی افزود: بدون شک استکبار جهانی پشت آخرین مشکلات است. در شرایط کنونی هدف اصلی دشمن در افغانستان و ایران این است که مردم را در مقابل هم قرار دهند، بنابراین مردم باید اتحاد خود را حفظ کنند تا از این امر جلوگیری شود.

این نماینده مجلس تفرقه را یکی از اهداف دشمنان دانست و گفت: در این زمینه ضرب المثلی وجود دارد که می گوید «تفرقه بینداز و حکومت کن» و اقدامات دشمنان در این راستا ساماندهی می شود. البته تغییر رنگ و لعاب می دهند تا مخاطب به اهداف خود نرسد. هر جا که مسلمانان پیروز شدند به خاطر اتحاد بود، دشمن متوجه این موضوع شد، پس باید همیشه مراقب باشیم فریب ترفندهای دشمنان را نخوریم تا از اتحاد استفاده شده نخورید.

وی افزود: باید در نظر داشته باشیم که استکبار جهانی هرگز به ما لطف نداشته است. آنها به این نتیجه رسیدند که اسلام و ایران در حال پیشرفت هستند و مشکلات یکی پس از دیگری حل می شود، در آخرین اقدام خود چنین کردند.» گفتند اگر خدا بخواهد این توطئه هم شکست می خورد.

  وزارت بهداشت برای کنترل قیمت داروها در سال آینده به بودجه 70 هزار میلیاردی نیاز دارد

حمزه در خصوص نقش کشورهای غربی در حمایت از جریان تکفیری گفت: غربی ها در پشت صحنه این اقدامات تروریستی حضور دارند و کشورهای منطقه فقط ابزاری هستند و این کشورها در پایگاه های منطقه ای خود سناریوهایی را طراحی و اجرا می کنند. دادن.

دیدگاهتان را بنویسید