ایجاد امنیت و قدرت نمایی هدف ایران در آب های بین المللی است

به گزارش ایسنا، امیر دریادار ایرانی در گفت و گو با رادیو گفت و گو از تمرکز نیروی دریایی بر حضور دریایی گفت: در حال حاضر تا فاصله 2 هزار کیلومتری مرزهای ایران اسلامی حضور دریایی داریم اما در نظر داریم این کار را انجام دهیم. در فواصل زمانی. «از منطقه فعلی دور بمانید.

وی در خصوص اهداف حضور نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در دریاهای دور گفت: برقراری امنیت و امنیت دریایی و اعلام اینکه جمهوری اسلامی ایران با توانمندی های خود به ویژه در دریا محدودیتی برای حضور در همه جا ندارد. در فواصل بیشتر است

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه ایران با تدابیر خود می تواند در نقاط هدف حضور پیدا کند، گفت: ایران با اولویت برقراری امنیت و ایمنی و کمک به کشتی ها در سطح دریا این کار را انجام می دهد. و همچنین اقتدار نظام با ارسال پیام صلح و دوستی به همه ملت های جهان تابعی از حضور ایران در آب های دور است.

وی از تقسیم مسئولیت ها بین نیروی دریایی ارتش و سپاه گفت و گفت: این تقسیم مسئولیت ها به لحاظ حوزه حضور است. در شرق تنگه هرمز در خلیج فارس منطقه عملیاتی و حضور برادران نیروی دریایی سپاه است. از شرق جزیره لارک و تنگه هرمز به سمت اقیانوس تا مدار ده درجه حضور فعال دریایی ارتش برای شرایط اطلاعاتی و همچنین برقراری امنیت دریانوردی.

امیر دریادار ایرانی افزود: نیروی دریایی ارتش لبه بیرونی نیروهای مسلح محسوب می شود و همواره هماهنگی و همکاری نزدیکی بین دو نیرو چه در حوزه دریا و چه در منطقه بالاتر از سطح دریا وجود دارد. منطقه زیر آب نیز دائما توسط ارتش حضور دارد.

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه هر فعالیت و عملیات نیروی دریایی ارتش و سپاه با هماهنگی، همدلی و هم افزایی انجام می شود، افزود: این هماهنگی مانع از برهم زدن نظام و ناامنی دشمن در نظام می شود. حوزه تروریسم دریایی که در آنها تخصص دارد.

دیدگاهتان را بنویسید