اگر هدیه 6 میلیاردی عبدالملکی در تلویزیون صحت داشته باشد، دادستان می تواند وارد شود

احمد علیرضا بیگی، عضو کمیسیون داخلی و شوراهای مجلس، به ماجرای هدیه یک میلیاردی آقای وزیر به یک برنامه تلویزیونی برای چهره سازی و برندسازی آن واکنش نشان داد.

هدیه حجت عبدالملکی برای تلویزیون

انجمن 24- احمد علیرضا بیگی، عضو کمیسیون داخلی و شوراهای مجلس، به ماجرای هدیه یک میلیاردی آقای وزیر به یک برنامه تلویزیونی برای چهره سازی و برندسازی آن واکنش نشان داد.

احمد علیرضا بیگی نماینده تبریز در مجلس و عضو شوراهای مجلس و کمیسیون کشور درباره هدیه شش میلیاردی حجت عبدالملکی برای برنامه میدان گفت: خدا را شکر دنیا دنیای اطلاعات است و هیچ چیز را نمی توان کتمان کرد. اگر چنین چیزی وجود دارد و ثابت می شود که خارج از چارچوب قانونی اتفاق افتاده است، دادستان و ما نمایندگان می توانیم وارد شویم و بپرسیم که این پرداخت ها چه جایگاهی دارد؟ البته اولین قدم اثبات صحت این اسناد و سپس امکان بررسی آنهاست.»


بیشتر بخوانید: استیضاح وزیر کار کلید خورد


نماینده تبریز در مجلس یازدهم در خصوص احتمال استیضاح عبدالملکی در انتخابات گفت: استیضاح یکی از حقوق نمایندگان است که می توانند انجام دهند اما موفقیت استیضاح موضوع دیگری است. اگر تعدادی از نمایندگان بر اساس آیین نامه داخلی مجلس در این زمینه استیضاح کنند، در حیطه اختیارات آنهاست و هیچ انتقادی متوجه کسی نخواهد شد. اما در این که آیا این استیضاح مفید خواهد بود یا خیر، تردید وجود دارد.

علیرضا بیگی درباره اظهارات وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی مبنی بر اینکه با یک میلیون تومان می توان اشتغال ایجاد کرد، گفت: آقای عبدالملکی باید خود را با واقعیت های جامعه منطبق کند. انتظار می رود وزیر محترم که مسئولیت تنظیم روابط کار را بر عهده دارند در این زمینه دانش و اشراف بیشتری داشته باشند. وی افزود: اینگونه گفت و گوها تنها در یک جمع خانوادگی و با صلاحدید دیگران قابل انجام است، اما به عنوان وزیر جمهوری اسلامی که مسئولیت تنظیم روابط کار را بر عهده دارد، قطعاً نمی توان چنین صحبت هایی را پذیرفت.

  نماینده سابق مجلس: رتبه معلمان ربطی به شرایط معیشتی ندارد

دیدگاهتان را بنویسید