اگر آمریکا و اروپا نفهمند که تحریم ها ملت ایران را تقویت کرده است، خیلی احمق و احمق هستند.

آیت الله سید محمد مهدی حسینی همدانی در خطبه دوم نماز جمعه این هفته کرج با تبریک ولادت امام بکر (ع) و حلول ماه رجب گفت:
وی با اشاره به لزوم تربیت و کرامت از دیدگاه امام محمدبکر (ع) افزود: سیره امام بکر (ع) می تواند بهترین الگو برای نسلی از علما باشد.

سخنگوی استانداری البرز با اشاره به سالروز ورود تاریخی امام خمینی (ره) به استان البرز گفت: انقلاب اسلامی از بدو پیدایش تاکنون فراز و نشیب های زیادی را به خود دیده و خون های بسیار پاکی برای ادامه انقلاب ریخته شده است. “

امام جمعه کرج با بیان اینکه جمهوری اسلامی تهدیدها را به فرصت تبدیل کرده است، گفت: تهدیدات پیش رو با استفاده از ظرفیت ها محقق می شود و هدف برگزارکنندگان جشن های انقلابی باید تبیین دستاوردهای انقلاب برای مردم باشد. مردم بدون اغراق

امام جمعه کرج با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی اکنون به شدت در معرض شایعات، دروغ ها و هجمه ها قرار گرفته است، ادامه داد: همه باید تا حد امکان از تحریف حقایق جلوگیری کرده و جهاد تبیین را انجام دهند.

وی با بیان اینکه جشن های انقلاب باید مردمی باشد، گفت: نباید به دشمنان انقلاب فرصت ابراز کینه داده شود و دشمن از کوچکترین فرصت برای تخریب و فضاسازی علیه انقلاب اسلامی استفاده می کند.

امام جمعه کرج با تاکید بر اینکه ملت ایران هیچ گاه کمک منافقین به دشمنان و ریخته شدن خون 17 هزار انسان بی گناه را فراموش نخواهد کرد، تصریح کرد: مردم ایران برای شما همان چیزی را می خواهند که برای آمریکا می خواهند.

  توقیف 4 قایق حامل احشام قاچاق در آب های جزیره کشم / 6 قاچاقچی دستگیر شدند.

حسین حمدانی با بیان اینکه عده ای با کارهای خلاف مردم را ناامید می کنند و به جای امید آفرینی، باید از انقلاب جدا شوند و این موضوع مورد تاکید رهبر معظم انقلاب است و فرمایشات ایشان باید در این زمینه اجرا شود. “

نماینده ولی فقیه در استان البرز با بیان اینکه سبک زندگی اسلامی باید جدی گرفته شود و در جامعه ترویج و ترویج شود، افزود: در خصوص صعود به جام جهانی ایران قصد دارند از این صعود جلوگیری کنند. با عذرخواهی، اما این اتفاق نیفتاد.

حسینی همدانی درباره موضوع مذاکرات هسته ای و برجام گفت: تا جایی که من اطلاع دارم موضع ایران در مذاکرات تغییر نکرده و شرط لغو تحریم ها از ابتدا گذاشته شده و این موضوع همچنان مطرح است. “

وی با بیان اینکه طرف مقابل در حال پارو زدن و تغییر مسیر مذاکرات بود، گفت: آمریکا و اروپا اگر نفهمند که تحریم ها ملت ایران را قوی تر کرده است، بسیار احمق هستند.

امام جمعه کرج با بیان اینکه اروپا و آمریکا می توانند هر کاری که ممکن است برای ملت ایران انجام دهند و تا حد امکان تحریم کنند، گفت: . و نشان این قدرت را در 22 باخمن با حضور چشمگیر مردم می بینید.

امام جمعه کرج با بیان اینکه به اروپا اعلام می کنیم اتلاف وقت در مذاکرات به نفع شما نیست، ادامه داد: راهبرد ایران روشن است و هیچ ابهامی وجود ندارد.

وی با اشاره به حمله ارتش عربستان و امارات به مردم یمن گفت: بیش از 90 نفر در حمله هوایی در یک منطقه کشته شدند و مثل همیشه صدایی از سازمان ملل، شاکیان و مدافعان حقوق بشر شنیده نشد. آن مرد نیامد.

  رئیس سازمان غذا و دارو: ارز دارو تامین شد

امام جمعه کرج با بیان اینکه تعداد تلفات و خسارات حمله به یمن از ابتدای جنگ تاکنون بسیار زیاد بوده است، ادامه داد: بیش از 17 هزار یمنی در این جنگ نابرابر و به رحمت مردم یمن کشته شدند. جایزه پایداری و مقاومت آنها در حال بدست گرفتن قدرت هستند و اسرائیل باید بداند که گنبد آهنین قادر به مقابله با موشک های یمنی نیست.

نماینده ولی فقیه در استان البرز با اشاره به اینکه با توجه به سردی هوا بخشی از مسجد کرج به عنوان گلخانه داوطلبان ایجاد می شود، گفت: این فضا تا پایان سرما و گرما به داوطلبان خدمات رسانی می کند. فصل

دیدگاهتان را بنویسید