اموال دولتی را گزارش کنید و 50 میلیون تومان جایزه بگیرید – خبر زنده

ایسنا: ذبیح الله سلمانی در حاشیه مراسم تکریم و معارفه مدیرکل امور اقتصادی و دارایی گلستان در گفت وگو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: افرادی که اموال و دارایی های دولتی را که از آنها اطلاعی نداریم شناسایی و گزارش دهند 50 میلیون پاداش تعلق می گیرد. تن

وی افزود: پس از دریافت گزارش های مردمی، بررسی های لازم را انجام خواهیم داد و اگر مشخص شود پرونده گزارش شده متعلق به دولت است و از آن اطلاعی نداشتیم، تا سقف 50 میلیون تومان جایزه تعلق می گیرد. به این شخص.”

معاون توسعه و توسعه منابع انسانی وزیر اقتصاد و حمایت های وزیر اقتصاد و دارایی تاکید کرد: این موضوع دارای سازوکارها و کمیته هایی است که پرونده های ارسالی به کمیته مورد نظر را بررسی و رصد می کند، این کمیته اوایل هفته جاری برگزار شد و هفت پرونده تشکیل شد. توسط اموال و ساختمان های دولتی اعلا شناسایی می شوند که جایزه آنها پس از شناسایی تعلق می گیرد.

سلمانی در بخشی دیگر درباره نحوه پرداخت یارانه ها تاکید کرد: همزمان با راه اندازی کارت الکترونیکی یارانه، پرداخت یارانه ها به صورت نقدی ادامه دارد.

باید بگویم؛ در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل اقتصادی و دارایی گلستان، روحلا سولبی به عنوان مدیرکل جدید امور اقتصادی و دارایی گلستان معرفی و از زحمات داوید طبرسا قدردانی شد.

  روباه بازیگوش بازی فوتبال در آمریکا را مختل کرد

دیدگاهتان را بنویسید