امشب آخرین مهلت ثبت نام برای فارغ التحصیلی است

به گزارش ایسنا، اطلاعیه داوطلبان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1401 در کلیه دانشگاه ها و دانشگاه های دولتی و غیردولتی و همچنین دانشگاه آزاد اسلامی و بیست و هفتمین المپیاد علمی – دانشجویی کشور در دوره (از ساعت 16 تا 27) آذر ) در این آزمون ثبت نام کرده اند و تا ساعت 24 امشب 8 بهمن ماه برای مشاهده و ویرایش درگاه اطلاع رسانی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org در دسترس داوطلبان خواهند بود.

متقاضیان موظفند در مهلت مقرر و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام و اصلاحات مربوطه مندرج در اطلاعیه 23 آذر که از طریق درگاه اطلاع رسانی این سازمان در دسترس است، اطلاعات ثبت نامی خود را بررسی و کنترل کنند و در صورت تمایل نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نام اقدام نمایند. اطلاعات

همچنین به منظور حمایت و همراهی داوطلبانی که در مهلت تعیین شده موفق به ثبت نام در آزمون نشده اند، آیین نامه ای اتخاذ شده است تا در مدت فوق نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

آزمون کارشناسی ارشد منقضی شده 1401 در روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه 28، 29 و 30 اردیبهشت ماه 1401 برگزار می شود و متقاضیان موظف به چاپ در روزهای دوشنبه 26 و سه شنبه 27 اردیبهشت به نقل از درگاه اطلاع رسانی اردیبهشت آموزش و پرورش کشور هستند. سازمان سنجش 1401 کارت آزمون و راهنمای آزمون را بگیرید.

سطح سوالات آزمون های اختصاصی کنکور 1401 مقطع کارشناسی ارشد قطع شده و تجربه حسب مورد برابر با دانش و تجربه فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی در هر رشته و بر اساس لیست رشته های مصوب برنامه ریزی عالی می باشد. شورا.

  حمایت ظریف از تیم مذاکره کننده ایران

دیدگاهتان را بنویسید