افزایش حقوق سربازان در سال آینده

افزایش حقوق سربازان در سال آینده

انجمن 24- سردار سرتیپ پاسدار علی عبداللهی با اعلام مژده برای کارکنان وظیفه و تکریم آنان به ویژه در حوزه معیشتی، گفت: افزایش حقوق سال گذشته شامل تعداد بیشتری نیرو در حوزه حمل و نقل و سایر هزینه های ناتمام است. با تدابیر ستاد کل نیروهای مسلح، حقوق سربازان باید آنقدر افزایش یابد که بتوان در فضای خدمتی به آنها کمک کرد.

معاون هماهنگ کننده ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه میانگین حقوق سربازان 900 هزار تن است، بیان کرد: حقوقی که اکنون سربازان دریافت می کنند بستگی به سطح تحصیلات، وضعیت تأهل و حوزه خدمت آنها دارد.

مهمترین ویژگی نیروی زمینی ارتش استفاده از تجهیزات جدید و بومی است

سردار عبداللهی همچنین در جمع فرماندهان و کارکنان ارتش گفت: رزمایش های سال های اخیر ارتش نشان داده که این نیرو یکی از بهترین یگان ها در عرصه رزمایش است.

وی گفت: مهمترین ویژگی نیروی زمینی ارتش استفاده از تجهیزات جدید است که بیشتر خلاقانه توسط متخصصان توانمند نزازه ایجاد شده است.


بیشتر بخوانید: شرایط خرید خدمت سربازی در سال 1400


معاون هماهنگ کننده ستاد کل نیروهای مسلح ادامه داد: امروز نیروی زمینی از تجهیزات بومی استفاده می کند. سازمان مطالعات خودکفایی و جهاد نزاجا با همکاری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به نقطه خودکفایی رسیده است که به دلیل نیاز به تجهیزات می توانند تولید و استفاده کنند.

سردار عبداللهی تاکید کرد: نیروی زمینی ارتش با بهره گیری از تجهیزات و نیروی انسانی مجرب در زمینه اجرای رزمایش و ارتقای آمادگی رزمی و توان دفاعی به موفقیت ها و دستاوردهای مطلوب دست یافته است.

دیدگاهتان را بنویسید