اعلام کمبود خدمات شهری برای پرداخت عوارض

اعلام کمبود خدمات شهری برای پرداخت عوارض

انجمن 24 ابوالفضل فلاح با اعلام این خبر افزود: شهرداری تهران در راستای ارتقای کیفیت خدمات به شهروندان و تسهیل در پرداخت عوارض دائمی بدون نیاز به مراجعه به شهرداری، دفاتر خدمات الکترونیک شهر و … علاوه بر توسعه خدمات در سامانه تهران من، اقدام برای درج بارکد دو بعدی در حساب عوارض سالیانه.

وی در خصوص نحوه استفاده از بارکد دو بعدی (QR Code) گفت: شهروندان می توانند با اسکن بارکد با دوربین گوشی موبایل یا نرم افزار بارکدخوان به تمامی اطلاعات اموال خود اعم از مالی، درآمدزایی، شهرسازی دسترسی پیدا کنند. ، موقعیت ملک و غیره “کردن.

معاون شهردار تهران با تاکید بر اینکه یکی از بهترین و سریع ترین راه های پرداخت عوارض و استفاده از خدمات غیبت در حوزه «عوارض دائمی» شهرداری، استفاده از بارکد دوبعدی درج شده در قبوض عوارض از سال 1400 است. اشاره کرد: پرداخت عوارض و قیمت خدمات مدیریت پسماند از طریق بارکد مشخص شده امکان پذیر است.


بیشتر بخوانید: تابلوهای خیابان عاملی برای حواس پرتی راننده هستند


فلا گفت: بارکد دو بعدی (کلید اطلاعات ملک) گامی در جهت دستیابی به شهر هوشمند است و در آینده نزدیک امکانات و خدمات بسیاری از این طریق به صورت غیرحضوری به شهروندان ارائه می شود.
وی افزود: یکی دیگر از کاربردهای بارکد دو بعدی امکان اطلاع از کد شناسایی بلوک، میزان بدهی و تخلفات احتمالی ساختمانی است که در هنگام انتقال بلوک به راحتی در دسترس شهروندان قرار خواهد گرفت.
معاون شهردار تهران با بیان اینکه شهروندانی که تا 29 اسفندماه امسال عوارض ملک خود را پرداخت کنند مشمول عوارض و هزینه خدمات می شوند، گفت: شهروندان می توانند 10 درصد پاداش گذراندن قسمت تعمیرات را به موقع عوارض پرداخت کنند. و مشاغل و از 1.5% معافیت ماهانه خدمات مدیریت پسماند لذت ببرید.

وی در خصوص شرایط ویژه پرداخت معوقات خدمات مدیریت پسماند در سال 1400 افزود: مودیان مالیاتی که تا پایان سال 1400 یکجا معوقات خود را تسویه می کنند تا پایان سال گذشته بر اساس ارقام 99 محاسبه می شود.

معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران گفت: در صورت به تعویق افتادن این پرداخت تا سال 1401 مبلغ مذکور افزایش یافته و کلیه معوقات از سال 93 بر اساس آخرین قیمت پسماند مصوب شورای اسلامی شهر محاسبه و اخذ می شود. تهران و هزینه 1401. خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری معاونت دارایی و اقتصاد شهری، شهروندان می توانند با مراجعه به سامانه یا اپلیکیشن تهران، کد شناسایی 15 رقمی ملک یا آپارتمان و کد شناسایی 12 رقمی غیرمسکونی را به شماره 1370000070 ارسال و دریافت کنند. لینک پرداخت، سامانه تلفنی 137، کد سفارش № 137 * و … جهت پرداخت غیر حضوری هزینه های خود. همچنین امکان تقسیم مبالغ و بررسی سوابق پرداختی در سامانه تهران من وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید