اعلام پرونده استراماچونی دوباره به تعویق افتاد – خبر زنده

به گزارش ایرنا، مدیرکل امور بین الملل استقلال از صدور رای سه پرونده این باشگاه در دادگاه عالی ورزش (CAS) در تیرماه خبر داد. حکم نهایی پرونده هروی میلیچ در تاریخ 2 ژوئیه، پرونده لئوناردو پادوانی برای 7 ژوئیه و پرونده آندره آ استراماکونی برای 21 جولای برنامه ریزی شده است.

قرار بود حکم پرونده استراماچونی امروز از سوی دادگاه عالی ورزش اعلام شود. یازدهم بخمن و ششم اسفند 1400 و یازدهم فروردین 2 و 3 اردیبهشت 1401 از دیگر تاریخ هایی بود که قبلاً زمان رای گیری اعلام شده بود، اما هر بار خبری از صدور حکم نبود. دادگاه عالی ورزش ابتدا به باشگاه استقلال اعلام کرد که صدور رای به زمان و بررسی بیشتر نیاز دارد.

استراماچونی از ابتدای لیگ نوزدهم هدایت استقلال را برعهده داشت اما پیش از پایان نیمه اول به دلیل مشکلات مالی و اختلاف با مدیران باشگاه از این تیم جدا شد. سرمربی ایتالیایی در حال حاضر هدایت باشگاه الغرافه قطر را بر عهده دارد.

سرمربی ایتالیایی در شکایت خود از باشگاه استقلال به فیفا مدعی شده است که از این باشگاه یک میلیون و ششصد و هشتاد هزار دلار می خواهد. از طرفی مدیران استقلال بدهی باشگاه به استراماچونی را حدود 500 هزار یورو تخمین می زنند و استرا نمی تواند در سال دوم شکایت کند.

  این وظیفه ذاتی دستگاه دیپلماسی است که به دنبال رفع و رفع تحریم های سرکوبگرانه آمریکا باشد.

دیدگاهتان را بنویسید