اعلام آثار پذیرفته شده در بخش تئاتر خیابانی جشنواره تئاتر فجر

 جشنواره تئاتر فجر

انجمن 24- هیئت انتخاب بخش بازی های خیابانی متشکل از مجید امرایی، نگار نادری، میلاد مولوی، محمدهادی عطایی، داریوش نصیری، علی محمد رادمنش و مهدی حبیبی، 20 اثر را برای بخش مسابقه و 8 اثر را برای بخش غیر رقابتی انتخاب کردند. .

پخش های خیابانی در بخش مسابقه به ترتیب حروف الفبا می باشد:

1- «آخرین اول» به نویسندگی و کارگردانی سمیه مهری تهران

۲- «آشوب» به نویسندگی و کارگردانی سعید بادینی از سیستان و بلوچستان

۳- «آلتن آی» به نویسندگی و کارگردانی محمود فرزی نژاد گیلانی

4- «ارزش ندارد» نوشته محمدرضا جعفری فوت و کارگردانی میلاد حسین زاده از گیلان.

5- «باجه تلفن» به نویسندگی و کارگردانی افشین کدری از کردستان

6- «بیز اوچ نفر» به نویسندگی و کارگردانی محمد یوسفی زاده از آذربایجان شرقی

7- «25 متر آرزو» به نویسندگی و کارگردانی سید پویا امامی از اصفهان

8- پینوکیو به نویسندگی و کارگردانی سعید حیرالهی ایلام

9- «پو و» به نویسندگی هما پارسای و کارگردانی احمد صمیمی از تهران

10- «تله من» به نویسندگی و کارگردانی خیام احمدی اصفهانی

11- چهارشنبه خاتون به نویسندگی نگار نادری و کارگردانی آرزو علیپور از گیلان.

12- ارابه گرسنه به نویسندگی و کارگردانی مختار محمدی کردستانی

13- «روده دراز مردگان بدون همراه» به نویسندگی و کارگردانی هادی کیانی از اصفهان.

14- «طوطی و بازرگان» به نویسندگی و کارگردانی حیدر رضایی ایلام

15- «قصه کفش» نوشته حسام الدین ایرانمانس به کارگردانی روح الله اریس کرمان.

16- «سر دم سبز شمرونی» به نویسندگی و کارگردانی مارال ایزبادباخ از بوشهر.

17- «مرغ همسایه غاز نیست» نوشته مصطفی کولیوندی به کارگردانی سعید عبدالهی و مصطفی کولیوندی ایلام.

18- «هلونه» نوشته میلاد حسین زاده و کارگردانی محمدرضا جعفری لفت از گیلان.

19- «شهر زیبا» به نویسندگی مرتضی اسدی، مرام و کارگردانی بهاره سعیدی، دفاع کرمانشاه.

20- «کروموزوم دیگری» به نویسندگی سامان شکیبا و جلال حسنوند و کارگردانی جلال حسنوند از تهران.


بیشتر بخوانید: برگزاری چهلمین جشنواره فیلم فجر در 31 استان


در بخش غیر رقابتی این آثار به ترتیب حروف الفبا انتخاب شدند:

1- «به دنبال خورشید» به نویسندگی جلال حسنوند و کارگردانی حسین نادری از تهران.

2- «جلیکی برای مامادریا» نوشته حسن احمدی نسب و کارگردانی حسن سبحانی میناب.

3- «حیاط ما» به نویسندگی و کارگردانی وحید خسروی از تهران

۴- «خانه طلا» به نویسندگی پرویز جلیل نژاد و کارگردانی سورنا ایرانی و رضا وفانیا از کهگیلویه و بویراحمد.

5- «روزگار سرد» به نویسندگی امیر زارع زاده و کارگردانی سمیرا سلیمانی از کردستان.

6- «سرزمین من» به نویسندگی و کارگردانی بهناز زحمتکش از یزد

۷- «کربلای آب» به نویسندگی علی بیداویسی و کارگردانی علی بیداویسی و سولماز محمدی از گیلان.

8- «آخرین مدافع» به نویسندگی محمد قاسمی و کارگردانی احمد جعفری تهران

دیدگاهتان را بنویسید