اعدام قاتل زرگر جامعه 24 – خبر زنده

اعدام قاتل زرگر جامعه 24

 – خبر زنده

انجمن 24 – این اعدام با دو همدستش در 21 اسفند 86 صورت گرفت و 98 طلافروش را در تهران ربود و با تزریق آمپول آنها را کشت و جسدش را در اطراف تهران دفن کرد. حتی مغازه او را سرقت کردند و هفت کیلوگرم طلا دزدیدند.

متهمان در پی اعترافات و بازسازی در محل قتل روانه زندان رجایی شهر کرج شدند. متهمان در حالی در شعبه چهارم دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شدند که خانواده مقتول خواستار اشد مجازات برای قاتل و همدستانش شدند.

عامل جنایت در جلسه دادگاه و در دفاع از خود گفت: یکی از همدستان من یکی از بستگان مقتول است و می دانست که وضعیت مالی خوبی دارد. او دزدی را طراحی کرد. ماشین کرایه کردیم و برای اورژانس های اجتماعی برچسب گذاشتیم.


بیشتر بخوانید: بخشش معروف ترین کافه دار ایران


دوستم پشت فرمان بود، بعد با یکی از اقوامم طلافروش را در خیابان دیدیم، خودمان را اورژانس معرفی کردیم. ما او را به این بهانه ربودیم که به او گفته اند ویروس کرون دارد و باید درمان شود. دست و پاهایش را بستم و آرامبخشی که قبلا به او داده بودم به او تزریق کردم و بیهوش شد. طلاها را هم با سرقت کلید از مغازه دزدیدیم. بعد متوجه شدیم که او نه مواد مخدر، بلکه مرده است و جسدش را در اطراف تهران دفن کردیم.

دو همدستش هم گفتند که ما فکر نمی کردیم زرگر بمیرد و هدفمان فقط دزدی است. قضات او را به قصاص و حبس طولانی برای همدستانش محکوم کردند. با تایید این رای در شعبه 31 دیوان عالی کشور، پرونده برای رسیدگی به شعبه اول دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد.

  مطالبات پرداخت شده به داروخانه ها برای انتقال ارز ترجیحی - خبر زنده

سیدعلی موسوی زاده قاضی شعبه اول دادگاه کیفری استان تهران با تایید این خبر گفت: چندین جلسه صلح و سازش بین قاتل و خانواده مقتول برگزار شد که این تلاش ها بی نتیجه ماند و وی نتوانست رضایت مقتول را جلب کند. خانواده و زندانی.» این انتقام در زندان رجایی شهر کرج انجام شد.

دیدگاهتان را بنویسید