اعتراض به داوری و کارت زرد گل محمدی

پرسپولیس

انجمن 24- علیرضا منصوریان در دیدار پرسپولیس و صنعت نفت آبادان که از حاشیه شاگردانش را راهنمایی می کرد بارها برای مشورت با دستیارانش به سمت نیمکت خودش رفت. گل محمدی از سوی دیگر با آرامش بیشتری از کنار زمین مسابقه را تماشا کرد.

پس از مصدومیت احسان پهلوان که منجر به حضور کامیابی نیا در زمین شد، هواداران پرسپولیس با شعار موفقیت گتوزو هافبک خود را تشویق کردند.

در دقیقه 30 وقتی مهدی ترابی در محوطه جریمه صنعت نفت روی زمین افتاد و داور این صحنه را شبیه سازی تشخیص داد، نیمکت نشینان پرسپولیس به تصمیم داور اعتراض کردند.

در پایان نیمه اول وقتی داور متوجه شد احمد گوهری دروازه بان صنعت نفت وقت بازی را از دست می دهد، او را با کارت زرد جریمه کرد. این موضوع باعث خوشحالی هواداران پرسپولیس هم شد و داور را تشویق کردند.


بیشتر بخوانید: پرسپولیس صنعت نفت را شکست داد


در دقیقه 58 وقتی وحید امیری با اشتباه مدافع صنعت نفت پشت محوطه جریمه از بین دو بازیکن عبور کرد، مورد تشویق هواداران پرسپولیس قرار گرفت.

مجید صدری سرمربی پرسپولیس اگرچه در بیشتر دیدارهای تیمش به ورزشگاه آمده بود، اما برای آن دیدار به ورزشگاه نیامد.

در دقیقه 69 و پس از اینکه ضربه مهدی عبدی در موقعیتی مشکوک به تیر دروازه برخورد کرد، نیمکت نشینان پرسپولیس به شدت به داور اعتراض کردند و معتقد بودند که توپ از خط دروازه عبور کرده و داور باید یک گل اعلام کند. این در حالی است که افشین پیروانی و یحیی گل محمدی به دلیل اعتراضات فراوان خود از دست قاضی تیغ گرفتند. هواداران پرسپولیس نیز به این صحنه اعتراض کردند و علیه داور شعار سر دادند.

پس از گل پرسپولیس در حالی که بازیکنان روی نیمکت پرسپولیس شادی می کردند، داوید فنایی در اعتراض به تصمیمات داور به سمت داور چهارم رفت.

دیدگاهتان را بنویسید