اسلحه در پشت صحنه به طور مصنوعی قیمت گوشت را افزایش داد

قاضی افشین صدر در گفت وگو با ایسنا در پاسخ به این سوال که چرا صادرات دام متوقف شد؟ وی گفت: شنیده ها حاکی از افزایش قیمت گوشت در کشور و توقف صادرات برای تنظیم بازار گوشت است. اما باید گفت که صادرات تاثیری بر قیمت گوشت ندارد چرا که نوسانات قیمت دام به اندازه نوسانات قیمت گوشت در بازار نیست.

وی ادامه داد: مافیای گوشت یا همین سودها و دلالان اگر بتوانند قیمت گوشت گوسفندی را به بالای 180 هزار تن برسانند واردات توجیه می شود و هدفشان این است.

رئیس اتحادیه مرکزی حیوانات سبک گفت: همیشه تقاضای گوشت برای شب عید و ماه مبارک رمضان وجود داشته و به همین دلیل قیمت ها در حال افزایش است، اما این گروه ها به طور مصنوعی قیمت ها را افزایش می دهند تا تولیدکنندگان داخلی را حذف کنند تا بر کارکنان تاثیر بگذارند. واردات گوشت

وی افزود: کشاورزان گرفتار شده اند. مسئولان وعده های توخالی برای مشارکت می دهند. هیچ راهی برای دامداری باقی نگذاشته اند. وزارت جهاد کشاورزی از کشاورزان حمایت نمی کند.

واردات گوشت ضربه سختی به صنعت دامپروری کشور خواهد زد

قاضی در پایان با بیان اینکه واردات گوشت در این برهه زمانی که با مازاد دام در کشور مواجه هستیم، ضربه سختی به دام های کشور وارد می کند، گفت: و از تعداد آنها کاسته می شود و در نهایت کار انجام می شود. به جایی می رسد که گوشتی در کشور تولید نمی شود.

  حرفه دردناک و دردناک معلم / فیلم اوکراینی

دیدگاهتان را بنویسید