اسرائیل رو به پایان است – خبر زنده

به گزارش تسنیم، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه ای با گرامیداشت روز جهانی قدس؛ عبور انتفاضه و گستردگی تهدیدها و ناامنی ها از دیوارهای مرکز رژیم صهیونیستی نوید انفجاری بزرگ در قلب و متن زندگی صهیونیست ها و کابوس بزرگ حامیان آنها بود.

در بخشی از این بیانیه آمده است: اقدام تاریخی و ابتکار حکیمانه، راهبردی و آینده نگر امام خمینی (ره) در نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام «روز جهانی قدس» یکی از پدیده های شگفت انگیز و قابل توجه و از جمله جوایز ملت ایران نقشی روشن و تعیین کننده در حمایت از ملت مظلوم فلسطین و برافروختن آتش خشم و نفرت ضد صهیونیستی امت اسلامی و جهان بشریت علیه اشغالگران قدس شریف تلقی می شود.

این بیانیه می افزاید: 43 سال پس از نامگذاری روز جهانی قدس، 74 سال از تأسیس رژیم جعلی، جنایتکار و موقت صهیونیستی و آزار و اذیت و اجرای طرح های مختلف سازش برای رفع موانع موجود بر سر راه وجود و امنیت رژیم صهیونیستی می گذرد. صهیونیست ها؛ حوادث اخیر به ویژه عبور شعله های آتش انتفاضه از دیوارهای مرکزی رژیم، نشان دهنده این واقعیت است که ارواح تل آویو در حال شمارش شدن است و غاصبان قدس شریف به سرعت به زوال و پایان نهایی خود نزدیک می شوند.

در این بیانیه با تاکید بر اینکه افراد حقوق خواه، ملت ها و ملت های آزاده و ستمگر بیش از هر دوره تاریخی دیگری در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و در حمایت از آرمان آزادی قدس گرد هم آمده اند، تاکید کرد: صهیونیست هایی که معتقد بودند پیگیری می کنند. طرح های شیطانی مانند معامله قرن و عادی سازی روابط با برخی کشورهای عربی در یک معادله پیچیده، مسئله فلسطین و آرمان بیت المقدس را در هاله ای از غفلت و فراموشی قرار می دهد، در حالی که در صحنه مخالف قرار می گیرد. آنچه این روزها در سرزمین های اشغالی به ویژه قدس و تل آویو می گذرد، نه تنها آرزوی امنیت پایدار برای رژیم جنایتکار صهیونیستی ایجاد نکرد، بلکه انرژی متمرکز، نهفته و انفجاری را به زندگی ننگین اشغالگران منتقل کرد. یک کابوس وحشتناک و مرگبار

  نماینده مجلس از فساد 20 هزار میلیاردی فاش می کند

در این بیانیه آمده است: با پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، مبارزات قهرمانانه فلسطین همواره با پیروزی ها و شکست های بزرگ و انکارناپذیر جلاد صهیونیست و رژیم موقت و فلسطینیان مظلوم و بی دفاع به برکت اسلام اسلامی همراه بوده است. اتحاد و برادری و بیداری از آفریقا. «به مدیترانه و فراتر از جغرافیای منطقه در قلب اروپا و آمریکا، پایه‌های رژیم، سست‌تر از لانه عنکبوت، نزدیک‌تر به فروپاشی و شکل‌دهنده سیر حوادث در به گونه ای که شعار راهبردی امام برای «حذف اسرائیل» از صفحه زمان «و آزادی قدس شریف را بیش از هر زمان دیگری اجتناب ناپذیر کرد.

در این بیانیه تاکید شد: گفتمان مقاومت و حمایت فلسطین بر محور ایران اسلامی بود. تنها راه حل مسئله فلسطین، اخراج اشغالگران و بیرون راندن اراضی صهیونیستی از سرزمین های اشغالی، بازگرداندن آوارگان و مهاجران فلسطینی و برگزاری انتخابات آزاد برای اجرای اراده آنها برای تعیین سرنوشت خود است. او فرزند صهیونیست خود را تکرار اشتباه بزرگ تاریخی انور سادات، خائن، اقدامی نافرجام، خیانت آشکار و نابخشودنی و بازی در سرزمین اشغالگران قدس و حامیان پلیدشان می داند.

این بیانیه با گرامیداشت یاد و خاطره و حماسه آفرینی های شهدای مقاومت فلسطین و خیل عظیم شهدای حامی قدس و آزادی فلسطین در جهان اسلام از جمله شهدای مقاومت اسلامی و شهید قدس سردار حاجمی قاسم سلیمانی به پایان می رسد. و شخصیت های مختلف ملت شریف و انقلابی ایران برای حضور پرشور و گسترده خود در روز قدس و لبیک از رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) خطاب کردند: امام صادق (ع) انقلاب اسلامی آزادی ملت فلسطین و مسجد الاقصی که با گشودن جبهه های جدید علیه اشغالگران، بیرون راندن آمریکا از منطقه و توسعه سرنوشت ساز شتاب گرفت، خیلی زود به خبر جهانی و ملت مظلوم فلسطین تبدیل شد. و اراده مصمم

  تعداد ایستگاه های تهران از نظر آلودگی هوا به 20 ایستگاه رسیده است

دیدگاهتان را بنویسید