استقلال هم همینطور قهرمان می شود

استقلال تهران

انجمن 24-شاهین بیانی، کاپیتان سابق استقلال، دلیل قهرمانی استقلال در نیم فصل را صرفا درخواست تک تک اعضای باشگاه دانست و درباره شرایط این تیم صحبت کرد که در ادامه می خوانید:

بازی استقلال مقابل نفت مسجد سلیمان را چطور دیدی؟

استقلال بازی فوق العاده ای به نمایش گذاشت. تیم از هر نظر در زمین بهترین بود و توانست 3 گل به ثمر برساند و به راحتی سه گل دیگر را به ثمر برساند.

به نظر شما گل زبیر نیک نفس به ثمر رسیده است؟

من آن موقع آن را در تلویزیون ندیدم، اما بعداً وقتی تصاویر را دیدم، متوجه شدم که توپ به در اصابت کرد و سپس برگشت، آنقدر ضربه خورد. اما همچنان از اینکه نتوانستیم به داور ویدیویی کمک کنیم رنج می بردیم. اگر این دیدار مساوی بود و استقلال دو امتیاز از دست می داد و در هفته آخر قهرمانی یکی دو امتیاز از دست می رفت، پاسخگوی زحمات این بچه ها کیست؟

به نظر من خوب بود که کنفدراسیون فوتبال آسیا نمایندگان ایران را حذف کرد تا کارمندان فدراسیون به خود بیایند و این فوتبال را در عمل حداقل تا حدودی حرفه ای کنند. صحبت های توخالی که نمی تواند کار کند.

چطور از بازی استقلال راضی بودی؟

آره. فقط در این دیدار با بازی کم و بیش تیم فاصله خط هافبک و دفاع کمی بیشتر شد. به همین دلیل بازیکنان اسپید نفت چندین بار فرار کردند و سیاوش یزدانی هم خیلی خوب کار کرد و توانست کار را تمام کند.

حسینی دو بار هم دروازه را مهار کرد اما همیشه اینطور نیست. به نظر من دفاع استقلالی که اینقدر گل خورده و اصلا نباخته باید مراقب این مسائل باشد.

بازی برگشت را چگونه پیش بینی می کنید؟

به نظر من استقلال باید در بازی برگشت هم همینطور بازی کند. چون می گویند در بازی برگشت دروازه ها کوچکتر می شوند، بدن ها از هم می پاشند و نتایج دست نیافتنی تر می شود. به همین دلیل است که هر تیمی که مستقل کار کند موفق خواهد شد.

چقدر به قهرمانی استقلال امیدواری؟

تیمی که با این شرایط در صدر جدول نیم فصل قرار دارد و به هیچ تیمی نباخت، نه تنها روحیه اش را بالا می برد، بلکه روحیه حریفان را نیز تضعیف می کند. شک نکنید در بازی برگشت انگیزه حریفان استقلال برای سرنگونی این تیم بیشتر می شود.

اما وقتی می دانند که او مقابل تیمی بازی می کند که گل نمی زند، آنها را تحت فشار قرار می دهد. استقلالی ها باید از این ویژگی استفاده کنند و بعد از سال ها قهرمانی را به هواداران بدهند.

دیدگاهتان را بنویسید