اجاره مینی بوس برای سفرهای کاری مدیران و مهمانان خارجی شرکت ها

یکی از صنایعی که در حال حاضر در دنیا رشد چشمگیری دارد صنعت اجاره خودرو است. در دنیای امروز و با توجه به مشکلات کلان اقتصادی که بسیاری از افراد با آن مواجه هستند، اما از سوی دیگر عاشق رانندگی با خودروهای لوکس و تحقق آرزوی خود هستند، اجاره خودرو بهترین گزینه برای این عزیزان خواهد بود.. می توانند برای مدت معینی از معتبرترین شرکت های کل کشور ماشین کرایه کنند و یک زمانی از ماشین های لوکس استفاده کنند و به قول خودشان غصه بخورند..

در حال حاضر اجاره خودرو به یک صنعت پر رونق و جذاب در سراسر جهان از جمله کشورمان ایران تبدیل شده است که روزانه افراد زیادی را به کرایه ماشین ترغیب می کند و حس بسیار خوبی را به آنها القا می کند.. اجاره خودرو نه تنها برای افرادی که رویای رانندگی خودروهای گران قیمت و لوکس را در سر می پرورانند، بلکه برای افرادی که صاحب شرکت های اجاره خودرو هستند نیز لذت بخش است.. از سوی دیگر شرکت های خودروسازی نیز از این صنعت عظیم بی نصیب نخواهند ماند.

اگر شما عزیزان یکی از این افراد هستید، بهتر است انتهای این مقاله را بخوانید تا از پیچ و خم های این کار آگاهی درستی پیدا کنید و سپس اقدام مقتضی را انجام دهید..

321938 خبر زنده

اجاره ماشین با راننده

اجاره ماشین برای اهداف مختلف انجام می شود. این بدان معناست که افراد می توانند برای مدت محدودی صاحب خودرو شوند و همچنین مبلغ مشخصی را بپردازند که می تواند با راننده اجاره شود..دلایل زیادی وجود دارد که چرا بسیاری از مردم به جای خرید یک ماشین به سادگی آن را اجاره می کنند. اینها شامل اجاره با هزینه کمتر بدون پرداخت بیمه بدنه و شخص ثالث، سفر لذت بخش تر، داشتن ماشین سال، امداد سریع، استخدام راننده به دلایل مختلف است که هرکسی به دلایلی این کار را انجام می دهد. ضربه خواهد زد.

ون بنز ویتو

در دنیای امروز کمتر افرادی هستند که در طول روز از وسایل نقلیه استفاده نمی کنند. استفاده از ماشین شخصی، وسایل حمل و نقل عمومی و حتی کرایه ماشین به عنوان مینی بوس به یکی از جدایی ناپذیرترین بخش های زندگی همه افراد تبدیل شده است..

یکی از خودروهای قدرتمند و زیبایی که شما عزیزان می توانید برای راحتی میهمانان و مدیران عمومی و سیاسی داخل و خارج از کشور استفاده کنید و از کیفیت و ایمنی بالای آن بهره مند شوید.. این خودروی زیبا یکی از خودروهای پرطرفدار در زمینه تشریفات و ترانسفر فرودگاهی است. تمامی کارهای روی این خودرو توسط کادر حرفه ای مجموعه انجام می شود و راننده ای که به زبان خارجی صحبت می کند و ظاهری شیک و رسمی دارد و اساس لیبل است در اختیار شما قرار می گیرد.. بنابراین شما می توانید با خیال راحت ون بنز ویتو، اجاره کنید و مطمئن باشید که مهمانان شما نیز از چنین خودرویی استقبال خواهند کرد.

321937 خبر زنده

وانت هیوندای اچ. 350

بسیاری از افراد ترجیح می دهند برای سرویس دهی بهتر به میهمانان خود مینی بوس با راننده اجاره کنند تا بتوانند بهتر از مهمانان خود پذیرایی کنند و خاطره خوبی برای آنها رقم بزنند..

وانت هیوندای اچ. 350 یکی از بهترین وانت های ساخته و ارائه شده توسط معتبرترین شرکت کره ای. خودرویی که علاوه بر قدرت و کیفیت بالا، ظاهری شیک نیز دارد و برای شما عزیزانی که مهمانان خارجی دارید می تواند گزینه بسیار مناسبی باشد و سفری امن و با کیفیت را ایجاد کند.. از طرفی سفرهای کاری و حتی تفریحی با ون هیوندای اچ. 350 این امر باعث ایجاد هزینه های اضافی و خستگی ناشی از رانندگی افراد نمی شود.

321936 خبر زنده

ون تشریفاتی

مینی بوس تشریفاتی خودرویی است که علاوه بر کیفیت می تواند افراد بیشتری را در خود جای دهد. و برای اعمال تشریفاتی افرادی که به دنبال تشریفات باشکوه هستند مناسب خواهد بود. از طرفی در هزینه های اجاره خودرو نیز صرفه جویی خواهد شد. این خودروی جذاب و کارآمد را می توان با مبلغ مشخصی برای مدت زمان محدودی کرایه کرد و از راحتی سفر با آن لذت برد.. اگر یک ون رسمی به همراه راننده سفارش دهید، راننده ای با ظاهر شیک خواهید دید که به زبان های خارجی صحبت می کند و با اقوام و مهمانان شما به درستی رفتار می کند..

کار جانبی وانت تشریفاتی توسط تیم مجرب و مجرب شرکت به خوبی انجام می شود. از جمله بازرسی صحیح تجهیزات سرمایشی و گرمایشی خودرو، بازرسی صندلی ها، بیمه شخص ثالث و بدنه و ….

برای اجاره ون تشریفاتی مشابه اجاره خودروهای دیگر، پس از شناخت شغل مورد نیاز خود باید با شرکت خود تماس گرفته و پس از مشاوره با کارشناسان معتبر مجموعه، خودرو مورد نظر خود را برای مدت زمان مشخصی اجاره کنید.. با اجاره ون تشریفاتی می توانید بدون استرس و نگرانی ناشی از ترافیک و تصادفات جاده ای سفری خوش را برای خود و عزیزانتان به ارمغان بیاورید..

نتیجه

آلیا گشت اولین شرکت سال است 1387 او ون های مختلفی را در سراسر کشور و اکنون بعداً اجاره کرد 12 سال توانست خدمات ارزشمندی را به مشتریان ارائه دهد. و همکاری موفقی با شرکت های معتبر خارجی و بین المللی برقرار کرد. آلیا گشت مفتخر است که این کار را با بهترین و با کیفیت ترین وانت ها انجام می دهد و به همین دلیل طرفداران بی شماری دارد.. اگر به فکر اجاره ون هستید می توانید با این شرکت تماس بگیرید و با مشاوره با کارشناسان این مجموعه انتخاب مناسبی را با توجه به نیاز خود داشته باشید..

راه های ارتباط با آلیا: 02122385997 | 09352251819

دیدگاهتان را بنویسید