دسته‌ها
بلاگ

آخرین وضعیت ترافیکی جاده های اصلی و بزرگراه های تهران – خبر زنده

به گزارش ایلنا به نقل از مرکز اطلاع رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ، سرهنگ مجید رنجبر رئیس مرکز کنترل پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ صبح شنبه 28 خرداد 1401 در خصوص وضعیت ترافیکی محورهای پایتخت گفت: دوربین های کنترل ترافیک شاهد حجم زیاد ترافیک و آغاز تردد در جاده های تهران بودیم.

سرهنگ رنجبر ادامه داد: بزرگراه شهید زین الدین در مسیر شرق به غرب شمیران نو، بزرگراه بابایی در مسیر شرق به غرب از آن زمان تا کنون، بزرگراه امام علی (ع) در مسیر جنوب به شمال گلشندوست تردد دارند.

وی گفت: بزرگراه شهید همت در مسیر غرب به شرق از پارک جوانمردان، شهید حکیم در مسیر غرب به شرق از باکری، بزرگراه هاشمی رفسنجانی در مسیر غرب به شرق شهید ستاری دارای حجم تردد هستند.

وی بیان کرد: بزرگراه صدر مسیر شرق به غرب از کامرانیه، بزرگراه شهید حاج قاسم سلیمانی از شرق به غرب از بزرگراه امام علی(ع)، بزرگراه چمران جنوب به شمال در قطعه حکیم به همت، مسیر غرب به شرق جاده ویژه شیشه ای مینا و در طول مسیر غرب. -شرق اتوبان از سمت چیتگر شاهد بار ترافیکی صبحگاهی هستیم.

رنجبر افزود: شیخ فضللا در مسیر غرب به شرق جناح، آزادی در مسیر غرب به شرق از میدان آزادی و مسیر جنوب به شمال نواب توسط شهید چراغی ترافیک سنگینی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خروج از نسخه موبایل