آخرین وضعیت بیماران در تهران – خبر زنده

آخرین وضعیت بیماران در تهران

 – خبر زنده

انجمن 24– مسعود رنجبریان درباره آخرین وضعیت خانه های سیار در منطقه 6 گفت: حدود 33 بیمارستان در این منطقه وجود دارد که 13 بیمارستان دولتی هستند. در مجاورت بیمارستان های امام خمینی (ره)، گالب و الشریعه با بیمارستان امیرلویی و در مجاورت بیمارستان فیروزگر با بیمارستان هورامند، مقدمات ارائه خدمات و اسکان بیماران عمدتاً از سراسر کشور در حال انجام است.

شهردار منطقه 6 با تاکید بر اینکه شهرداری متولی اصلی ساخت خانه سیار نیست بلکه تنها برای مسئولیت اجتماعی و به نفع شهروندان گوشی موبایل می سازد، گفت: ساخت خانه سیار واگذار شد. دانشگاه علوم پزشکی با کمک خیرین در حال ساخت خانه سیار با ظرفیت 110 تا 170 نفر در این زمین است و تاکنون 90 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.


بیشتر بخوانید: خشونت در مراکز درمانی; رنج مضاعف کادر پزشکی


وی افزود: اخیرا جلسه ای با هیئت مدیره مجمع خیرین سلامت کشور داشتیم که تصمیم گرفتیم دو ساختمان روبروی DMC برای اسکان بیماران اختصاص دهیم. به همین دلیل است که در حال انجام مقدمات و تشریفات برای تحقق این امر در آینده نزدیک هستیم.

رنجبر با اشاره به بازدیدهای محل و گفتگوهای متعدد با مدیران مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) گفت: در داخل مجتمع یک سرپناه بحرانی وجود دارد که در شرایط عادی می توان از آن برای اسکان بیماران استفاده کرد و این موضوع مورد بحث و بررسی قرار گرفته و تصمیماتی اتخاذ شده است. «این هم گرفته شده است.

شهردار منطقه 6 درباره خانه نقلی در خیابان هرادمند نیز با اشاره به اینکه برای این خانه سیار ساختمانی با ظرفیت 130 نفر از بنیاد مستضعفان اجاره کرده ایم و این ساختمان را تجهیز کرده ایم، یادآور شد: یک طبقه از این خانه سیار. طبقات باقی مانده نیز به زودی تجهیز می شود تا این اسکورت بتواند در بیمارستان فیروزگر واقع در نزدیکی ساختمان به بیماران خدمات رسانی کند.

  درآمد گردشگری ترکیه از یک استان دو برابر درآمد نفتی ایران است!

به گزارش سایت شهرستان، وی در پایان با اشاره به چادرهای مشاهده شده توسط همراهان بیماران در اطراف بیمارستان ها، گفت: مناطق موجود در این مکان ها هدف گذاری شده است. اما باید توجه داشت که در این شماره با یک سری افرادی مواجه می شویم که در کنار بیمارستان ها چادر برپا می کنند و سلیقه خاصی دارند و اصرار دارند در چادر بمانند و به عبارتی از ماهواره استقبال نمی کنند. اینها چالش های اجتماعی هستند که سازماندهی مراقبان بیمار را دشوار می کند.

دیدگاهتان را بنویسید