آخرین مهلت انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد – خبر زنده

فردا جمعه 9 اردیبهشت ماه مهلت انتخاب رشته دکتری تخصصی 1401 دانشگاه آزاد اسلامی برای داوطلبان شرکت کننده در آزمون سراسری دکتری سازمان سنجش آموزش کشور به پایان می رسد.

آخرین مهلت انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد

 – خبر زنده

انجمن 24- بر این اساس داوطلبانی که بر اساس کارنامه صادر شده از سوی سازمان سنجش آموزش کشور مجاز به انتخاب رشته می باشند، می توانند با توجه به مجموعه آزمون های خود حداکثر تا 80 رشته/ سمت دانشگاه آزاد اسلامی را انتخاب کنند.

متقاضیان باید با مراجعه به سایت www.azmoon.org راهنمای انتخاب رشته را دریافت کنند. متقاضیان دوره دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی موظفند پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما و در صورت احراز رشته/گرایش در دانشگاه آزاد اسلامی نسبت به انتخاب رشته از طریق سامانه مذکور اقدام نمایند.


بیشتر بخوانید: آخرین مهلت انتخاب رشته دکتری مجازی


همچنین می توانند با کد شناسایی انتخاب رشته در زیر پلاک صادره از سازمان سنجش آموزش کشور و کد ملی وارد سامانه شده و پس از پرداخت هزینه ثبت نام نسبت به انتخاب رشته/محله مورد نظر خود بر اساس اولویت اقدام کنند.

انتخاب 1401 رشته دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی که از 25 فروردین ماه آغاز شده بود تا 5 اردیبهشت ماه ادامه داشت که تا پایان فردا تمدید شد.

  کویت خواستار اخراج هیئت اسرائیلی از اتحادیه بین المجالس شده است - خبر زنده

دیدگاهتان را بنویسید