آخرین فرصت ثبت نام در آزمون سراسری 1401 داوطلبان! – خبر زنده

یک قدم جلوتر از دیگران باشید!!

دبیرستان ها، مراکز آموزشی و دانش آموزان مستحق شرکت در آخرین آزمون فراگیر (بخش دوازدهم)برای ثبت نام چهارمین دوره کنکور فراگیر که مشابه کنکور سراسری است تا روز چهارشنبه 10/03/1401 شما فرصت دارید به پایگاه اطلاع رسانی شرکت تعاونی خدمات آموزشی کارکنان سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی http://www.sanjeshserv.ir برای ثبت نام اقدام کنید.

342804 خبر زنده

با توجه به تغییر در نحوه برگزاری آزمون سراسری 1401 در مورد تعداد کتاب­سوالات آزمون، تعاونی خدمات آموزشی کارکنان سازمان سنجش آموزش کشور در نظر دارد آماده باشد.­جذب هر چه بیشتر داوطلبان و آشنایی با شرایط برگزاری کنکور سراسری و مدیریت زمان پاسخگویی به سوالات، برای برگزاری آزمون مجتمع چهارم همانند کنکور سراسری.. لذا کسانی که مایل به شرکت در آزمون هستند­ دور چهارم یک آزمایش جامع است­می تواند به روز باشد 10/03/1401 با مراجعه به سایت www.sanjeshserv.irبرای ثبت نام اقدام کنید.

برای اطلاعات بیشتر و اطلاع از نحوه ثبت نام و نحوه شرکت در آزمون های آزمایشی می توانید به سایت تعاونی خدمات آموزشی به نشانی www.sanjeshserv.ir و کانال تلگرام به آدرس @sanjesheducationgroup توصیه به.

روسا و مشاوران محترم دبیرستان ها و مراکز آموزشی نیز می توانند جهت ثبت نام گروهی با شماره № ثبت نام کنند. 3-88844791-021 اتصال.

شماره تلفن : 42966-021

همین الان ثبت نام کنید

شرکت تعاونی خدمات آموزشی

کارکنان سازمان سنجش آموزش کشور

  انگلیس به اوکراین اسلحه می فروشد

دیدگاهتان را بنویسید